Napisane przez: mum | 1 września 2015

8 do potęgi drugiej!

To było 2 porody temu, 256 siwych włosów temu, 2 odwiedziny w ZOO temu, kilka minionych wakacji temu, 8 zim temu. To było 27 kłótni temu, 28 zgód temu. To było setki łez wylanych temu i tysiące uśmiechów temu. To było wtedy kiedy myślałam, że jestem zmęczona w weekend, a nie wiedziałam, że można być zmęczonym milion razy bardziej, to było wtedy kiedy myślałam, że mamy wszystko, a tak naprawdę nie mieliśmy tego najważniejszego. To było tego dnia, kiedy rano padał deszcz i wydawało mi się, że właśnie dlatego nastąpi koniec świata. To było niezliczoną ilość nieprzespanych nocy temu. To było plus 40 kilogramów temu, ale też jednocześnie minus te 40 kilogramów 🙂 To wszystko było 8 lat temu!

Mimo, że zakładając ślubną suknię pierwszy raz po 8 latach nie mogłam się nadziwić jak mogłam ją wybrać i gdzie ja miałam wtedy oczy (???) to i tak teraz najważniejsze jest to, co jest teraz, bo teraz jest nie 8, ale 100 razy lepiej. Dzięki temu, że są oni!

1 września 2007. Dziś mija dokładnie 8 lat od naszego ślubu 🙂 A my może już nie aż tak młodzi, ale fajniejsi niż wtedy! 😉 😉 😉

CSC_0905

DSC_0901


Responses

  1. Hehehe… 😉 😉 😉 Życzyłam Wam dzisiaj, kupe radości z bycia razem, ale jak widzę, to już macie 😉 😉 ;).
    Życzę Ci jeszcze Żani, żebyś za kolejne 8 i następne 8 i jeszcze potem 8 itd. była w stanie dalej zakładać tę kieckę (bo ja moją już chyba tylko na jedną nogę bym założyła 😉 ).
    I żebyście mogli sobie takie wspólne zdjęcia robić przez kolejnych dzisiąt lat ;). Wszystkiego dobrego Kochani ;).
    A zdjęcie z „okularami” to na ścianę się nadaje 😉 😉 😉

    • Dzięki wielkie 🙂

  2. „Chuchać…dmuchać” czyli chwilo trwaj. Rodzina wartością najistotniejszą i wymagającą!. Świadomość maksymy zapewni wymarzone szczęście w szerokim tego słowa znaczeniu……czego z całego serca życzę


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: